24/06/2017 - Оставащо време

Дни Часове Минути Секунди

Програма

ON! Anime

СЪБОТА - 24-ти юни

ON! Gaming

СЪБОТА - 24-ти юни

ON! Tube

СЪБОТА - 24-ти юни

ON! Sports

СЪБОТА - 24-ти юни

ON! Street

СЪБОТА - 24-ти юни

Косплей конкурс - любители
  • 11:00-15:00 Програма солови изпълнения:
  • 17:00-18:00 Награждаване солови изпълнения
Косплей конкурс - професионалисти
  • 16:00-17:00 Програма солови изпълнения:
  • 17:00-18:00 Награждаване солови изпълнения
Лекции
  • 15:00-16:00 Лекции на чуждестранните гости

* Мърчъндайз зона: 10:00-20:00

South East Europe Championship CS:GO
  • 10:00-13:00 Полуфинал 1
  • 13:00-16:00 Полуфинал 2
  • 16:00-20:00 Финали
TabletopGames / Настолни игри
  • 10:00-18:00 Свободна зала за игра с над 20 игри
  • 11:00-13:00 Презентация и дискусия: български настолни игри в KickStarter (зала 2)
  • 10:00-18:00 Свободна зала за игра на Takenoko
  • 11:00-18:00 Турнирна зала за игра на Magic: The Gathering и Yu-Gi-Oh!
ESL Play
  • 10:00-19:00 Свободно записване и провеждане на квалификации за турнири по Fifa 17, Hearthstone, World of Tanks, Starcraft II, Dota2, Overwatch

* Мърчъндайз зона: 10:00-20:00

Open Call
  • 13:00-15:00 ПАКТА представя други YouTubers
ПАКТА на живо
  • 15:00-17:00 2 години ПАКТА - среща и дискусия с всички от ПАКТА
  • 19:00-20:00 Среща с Dido_D и Gothika_47
Демонстрационни мачове по FIFA 17
  • 17:00-19:00 Публиката vs WickyBG & Krasi 1
Freerun & Parkour
  • 10:00-12:00 Отворена тренировка
  • 12:00-14:00 Работилници със Storror и Freerun BG
  • 14:00-18:00 Състезания - квалификации
  • 18:00-20:00 Прожекция на филма Roof Culture Asia и дискусия със Storror (зала 5)
Slackline, Longboard, Airbag
  • 11:00-18:00 Демонстрации, свободен достъп и работилници
Open Air Stage
  • 11:00-15:00 Break Dance работилница за начинаещи
  • 15:00-16:00 Свободни кръгове за танци
  • 16:00-22:00 BLOCK PARTY с Mаsh up medley crew, Rawland, Григовор, Жлъч и Гена
  • 18:00-20:00 Прожекция на филма Roof Culture Asia и дискусия със Storror (зала 5)
Sound Ninja
  • 10:00-19:00 Ninja Gear - зона за музикално продуциране и миксиране на музика
  • 10:00-19:00 Pop-up Band работилница
  • 10:00-19:00 Drum Machine - музикален дансинг
Графити
  • 12:00-19:00 Демонстрации и състезание
ON! Anime

НЕДЕЛЯ - 25-и юни

ON! Gaming

НЕДЕЛЯ - 25-и юни

ON! Tube

НЕДЕЛЯ - 25-и юни

ON! Sports

НЕДЕЛЯ - 25-и юни

ON! Street

НЕДЕЛЯ - 25-и юни

Косплей конкурс - любители
  • 11:00-12:00 Програма групови изпълнения
  • 16:00-17:00 Награждаване групови изпълнения
Косплей конкурс - професионалисти
  • 15:00-16:00 Програма групови изпълнения
  • 16:00-17:00 Награждаване групови изпълнения
Лекции
  • 13:00-15:00 Лекции на чуждестранните гости
  • 17:00-20:00 K-pop

* Мърчъндайз зона: 10:00-20:00

South East Europe Championship LoL
  • 10:00-13:00 Полуфинал 1
  • 13:00-15:00 Полуфинал 2
  • 16:00-19:00 Финали
TabletopGames / Настолни игри
  • 10:00-18:00 Свободна зала за игра с над 20 игри
  • 10:00-18:00 Свободна зала за игра на Takenoko
  • 11:00-18:00 Турнирна зала за игра на Magic: The Gathering и Yu-Gi-Oh!
ESL Play
  • 11:00-20:00 Финали на турнири по Fifa 17, Hearthstone, World of Tanks, Starcraft II, Dota2, Overwatch

* Мърчъндайз зона: 10:00-20:00

Forplay Wars
  • 11:00-13:00 Geek куиз
Моят On! Fest
    16:00-17:00 Live Vlog с Heaven Bul и Veneta
ПАКТА на живо
  • 13:00-14:00 Предизвикай ПАКТА
Как да сме добър коментатор?
  • 14:00-15:00 Презентация на AGNuke
КАК ДА СМЕ АКТИВНИ НА ГЕЙМИНГ СЦЕНАТА
  • 18:00-19:00 Разговор и фен среща с joXnka
Freerun & Parkour
  • 10:00-12:00 Отворена тренировка
  • 12:00-14:00 Работилници със Storror и Freerun BG
  • 14:00-16:00 Състезания - speed
  • 16:00-17:00 Дискусия със Storror
  • 17:00-19:00 Състезания - style
  • 19:00-20:00 Награждаване
Slackline, Longboard, Airbag
  • 11:00-18:00 Демонстрации, свободен достъп и работилници
Open Air Stage
  • 11:00-13:00 Работилница с Bboy Pluto и Bboy Intact
  • 13:00-14:00 Drift Anarchy Show
  • 14:00-15:00 Работилница с Bboy Kleju
  • 15:00-16:00 Батъли 2 vs 2 - квалификации
  • 16:00-17:00 Drift Anarchy Show
  • 17:00-19:00 Батъли 2 vs 2 - четвътфинали и полуфинали
  • 19:00-20:00 Батъли 2 vs 2 - финали и Footwork батъли
Sound Ninja
  • 10:00-19:00 Ninja Gear - зона за музикално продуциране и миксиране на музика
  • 10:00-19:00 Pop-up Band работилница
  • 10:00-19:00 Drum Machine - музикален дансинг
Графити
  • 12:00-18:00 Демонстрации и състезание
  • 18:00-19:00 Награждаване
  • НАУЧИ ПОВЕЧЕ НА: